Hakkımızda

AVM Sektöründe Temizlik ve Lojistik alanlarında hizmet vermekte olan MRC LOJİSTİK 2011 yılında kurulmuştur. MRC LOJİSTİK AVM sektöründe AVM içi taşımacılık hizmeti veren en önemli firmalardan biridir. Hizmet verdiği tüm alanlarda kaliteyi ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan MRC LOJİSTİK dinamik yapısı ve müşteri odaklı yaklaşımıyla kaliteyi her gün bir adım daha ileri götürmektedir.  Bunun yanında MRC LOJİSTİK kalitesi sektörde yayılmaya devam etmektedir.Sadece geçen sene birlikte çalıştığımız AVM sayısı 2 katına çıkarak 10′ u bulmuştur. Bu AVM leri referanslarımız kısmında görebilirsiniz.

Vizyonumuz

MRC LOJİSTİK ; AVM yönetimlerine, AVM lerdeki mağazalara ve en önemlisi AVM müşterilerine,  başta lojistik olmak üzere ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri hak ettikleri kalitede tek noktadan sunmaktır. Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde müşterilerimiz ile uzun soluklu, karşılıklı değer üretme prensibine dayalı ilişkiler kurmayı, gelecek nesiller adına çevreyi ve doğal hayatı korumayı kendine görev saymaktadır.

Misyonumuz

MRC LOJİSTİK vermekte olduğu hizmetlerin tüm süreçlerinde, kullanmakta olduğu donanımları ve sistemleri tüm müşteri grupları için en uygun ve en efektif hale getirmek için sürekli geliştirmekte, AVM yöneticileri, AVM mağazaları ve AVM müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırabilmek için teknolojinin tüm imkânlarını kullanmakta, en önemli yatırımın insana yapılan yatırım olduğunu bilmekte dolayısıyla başta iş sağlığı olmak üzere eğitime önem vermektedir.